Мектептегі кәсіптік бағдар беру.

Кәсіп таңдауда кәсіптік бағдар беруге көмек көрсету аясында филологиялық пәндерінің ЦӘК оқытушылары № 10 және №115 мектеп оқушыларымен кездесті. Оқытушылар Х.Б. Бейсенова және К.М.Жайлибаева колледжде дайындық жүргізілетін мамандықтары туралы ұсынылған ақпаратпен қатар, оқушылардың сауалдарына толық жауап берді, олардың көбісін бюджеттік негізінде оқуға шарттары, дайындық курстары және т.б. сұрақтар қызықтырды.

Оқытушы У.И.Сонарбаева оқушылардың назарын еңбек нарығындағы сұранысқа ие кәсіптеріне аударды. Сол сұраныстағы кәсіптер бойынша колледжде мемлекеттік тапсырыспен тегін оқуға болады.

Ақпаратты А.Сегізбаева дайындады