Мектеп оқушыларымен кәсіптік бағдар беру жұмысы

Кәсіп таңдауға шешім қабылдау үшін уақыт келіп жетті. Болашақта өз орнын табу үшін Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің К.Кәрімов атындағы ОМ оқушылары жоғары колледжге келді. Танысу «Элеватор, ұн тартатын, жармалық және құрама жем өндірісі» мамандығының зертханасынан басталды, онда оқушылар кафедраның төрайымы Жанаргүл Сағандықовадан қызықтыратын мәліметтерді білді. Практика меңгерушісі Юлия Матвиенко болашақ технологтар шеберліккке үйренетін оқу наубайханасының жұмысын көрсетті. Өз тағдырын техникамен байланыстырғысы келетіндер үшін «Машина жасау технологиясы (түрлері бойынша)» мамандығы жөнінде оқытушы Н.В.Щербаков баяндап берді. «Стандарттау, метрология, сертификаттау» мамандығының  3 курс студенті Зияда Нұржанмен бірге оқушылар бұрмаланған өнімді танып біліп, штрих кодын есептеуді үйренді. Бүгінгі күні өндірістегі кез келген үрдіс энергетикасыз мүмкін еместігі жайлы қонақтарымыз колледж оқытушылары Айткуль Мукаттан және Арман Акушкаровтан білді.  Сондай-ақ, оқушылар жұмысқа орналастыру туралы, халықаралық серіктестік туралы ақпарат алды.

Ақпаратты А.Сегізбаева дайындады