«Махаббат – өмірдің негізі» атты тақырыптық сабақ

«Өзін-өзі тану: сүйіспеншілік пен шығармашылық педагогикасы» оңкүндік аясында Қостанай жоғары политехникалық колледжінде «Махаббат – өмірдің негізі» атты ашық тақырыптық сабақ өткізілді.

Аталған сабақтың мақсаты «махаббат» сөзінің өмірдің таусылмас қайнар көзі ретінде жалпы адами құндылықтар туралы түсінігін кеңейту болып табылады.

Сабақ барысында ойындар, тренингтер өткізілді, әндер орындалып, Сара Алпысқызы Назарбаева жайлы нақыл сөздермен және мәтіндермен жұмыс жасалды.

Сабақ барысында жұмыс жасау нәтижесінде студенттердің өз бетімен таңдалған болжамдарын, мысалдарын, жағдаяттарды, суретті сөздерді іріктеу, зерделеу, талқылауларды құрастыру арқылы «махаббат» құндылығының мәні мен маңызы жайлы түсініктері кеңейтілді.

Сара Алпысқызының өмірі мен қызметінің мысалында студенттер риясыз махаббаттың мәнін сезінді.

Мақаланы дайындаған: А.Т.Хусаинова