Колледждің жүрегі – мұражай

Колледж тарихының мұражайында мұражай, экскурсиялық жұмыс, көрме қызметі, колледждің тарихы бойынша «Тариx беттері» тобының жұмысы жүргізілуде.

«Рухани Жаңғыру» мемлекеттік бағдарламасын және «Туған жер» арнайы жобасын іске асыру шеңберінде студенттер «Менің өмір сүретін көше», «Мен есімде, мен мақтанамын» сияқты әлеуметтік зерттеу жобаларына қатысады.

Бұл жобалар аймақтағы тарихты, мәдениеттану тарихын, қоғамда болып жатқан оқиғалар үшін мақтаныш пен тарихи жауапкершілікті қалыптастыру, жергілікті тарихпен танысу, іздеуге және зерттеуге қызығушылықты дамытуға, шығармашылық қызметке, тәуелсіздік пен бастаманы дамытуға бағытталған.

Ақпаратты Байгентов Б.Б. дайындады.