Колледждер мен жоғары оқу орындарының білім алушылары арасында «БОЛАШАҚҚА ҰМТЫЛУ» өңдеу өнеркәсібі саласында инновациялық жобалардың байқауы

Өңдеу өнеркәсібі саласында инновациялық жобалардың байқауына Қостанай жоғары политехникалық колледжінің студенттерін шақырамыз.

Қостанай облысы әкімдігінің қолдауымен «Тобол» Әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» АҚ Инновацияларды қолдау орталығы колледждер мен жоғары оқу орындарының білім алушылары арасында «БОЛАШАҚҚА ҰМТЫЛУ» өңдеу өнеркәсібі саласында инновациялық жобалардың байқауын өткізіп отыр.

Байқаудың жүлделі қоры 1 000 000 теңге:

1 орын – 550 000 теңге,

2 орын – 300 000 теңге,

3 орын – 150 000 теңге.

Жобаларды іріктеу кезінде негізгі критериялар:

• жобаның жаңалығы мен өзектілігі,
  • өнім немесе технологияның техникалық маңыздылығы,
  • жобаны соңғы өнімге іске асыру жоспарының бар болуы,
  • жобаның нәтижелерін коммерциялау перспективасы,
  • жоба командасы.

Өтінімдер 11 – 26 қараша күндері аралығында Қостанай қ., Дулатов көш., 68 мекенжайы бойынша қабылданатын болады.

Толық ақпарат www.kostanayinnovations.kz сайтында және call-center 8 8000 80 81 82 (қоңырау тегін) нөмірі бойынша қолжетімді, инстаграм @innovations_kst.