Колледждегі кәсіптік бағдар беру

Кәсіптер туралы түсініктерінің қалыптасуы үшін №1 мектеп-лицейінің оқушылары мамандықтар бойынша шеберлік сағаттарына қатысты. Оқытушылар Е.Т.Риженко және Г.Е.Кумарова қайта өңдеу өндірістер саласында мамандардың сұранысқа ие екені туралы оқушыларға баяндап берді. Оқушыларға нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерін дайындау және безендіру технологиясын көрсетті. Оқытушылар Н.В.Щербаков және А.Н.Акушкаров «Машина жасау технологиясы (түрлері бойынша)» және «Электрмен қамту (салалар бойынша)» мамандығының студенттері өз практикалық дағдыларын бекітетін жабдықтарды көрсетті. Сапа саласындағы сарапшы қандай болу тиіс екені жайлы оқытушы М.Б.Ахмадиева және СТ-3 тобының студенттері Карина Буржакбаева және Зияда Нуржан айтып берді. Халықаралық серіктестік бойынша маман А.Ж.Жаекбаеваның халықаралық бағдарламалар және шетелдік білім беру орталықтарымен серіктестік туралы ақпараты қызықты және танымдық болды.

Ақпаратты А.Сегізбаева дайындады