Колледж біріншілігі шаңғы жарысы бойынша

05 наурыз 2024 жылы Қостанай политехникалық жоғары колледжінің спорт алаңында дене шынықтыру пәнінің оқытушыларымен шаңғы тебуден жарыс өткізілді. 1-4 курс студенттері қатысты. Осы іс-шараның мақсаты: студенттерді дене шынықтыру-сауықтыруын арттыру, салауатты өмір салтын насихаттау, студенттерді жарыстарға қатысу үшін дайындау және жастарды жүйелі түрде дене шынықтыру және спортпен айналысу. Жігіттерге 1000 м қашықтықты еңсеруге қажет болды,ал қыздарға 500 м. қашықтыққа еркін жүріс.

Нәтижесінде ұлдар арасында орындар келесі түрде бөлінді:

1 орын Бахит Бауыржан тобы  ПО-1

2 орын Макалов Василий тобы М-12

3 орын Кашталинчук Станислав тобы М-12

Кыздар:

1 орын Градцева Ксения тобы ТЗ-28

2 орын Мощенко Анастасия тобы ТЗ-29

3 орын Дауренбекова Сабина тобы Б-1

Жеңімпаздар мен жүлдегерлер құрмет грамоталарымен марапатталды. Барлық қатысушыларда сергектік пен жақсы көңіл-күй қалды. Жарыс спорттың, денсаулық пен жастықтың нағыз мерекесіне айналды!