Келіссөз жүргізуді үйрену.

2021 жылғы 12 қазанда 4 ЭС-13 тобында “келіссөз жүргізуді үйрену”тақырыбында кураторлық сағат өткізілді.

Кураторлық сағаттың мақсаты: студенттерге серіктестік қарым-қатынас орнатуға көмектесу.

Міндеттері:

– Студенттердің коммуникативтік қарым-қатынас функцияларын қалыптастыру;;

– білім алушыларды жанжалды жағдайларды шешуге, келіссөздер мен медиацияны жүргізуге үйрету;

– білім алушыларды дауларды шешудің өнімді тәсілдеріне бағыттау.

Кураторлық сағат барысында балалар жанжалдардың түрлерін талқылады, келіссөздер мен медиация арқылы жанжалды жағдайларды шешу жолдарын тапты. Тақырып бойынша әңгімеге белсенді қатысты. Студенттер жасанды түрде жасалған жанжалды медиатордың көмегімен шешуге тырысты. Білім алушылар Медиация кезеңдерін зерделеп, мүдделер тұрғысынан келіссөздерді дұрыс жүргізуді үйренді.

Ақпаратты ЭС-13 тобының кураторы Курьерова М. П. дайындады.