Кәсіптік бағдар беру жұмысы

Колледждің кәсіптік бағдар беру қызметінің маңызды бағыты түрлі деңгейлердегі жаппай іс-шараларына қатысып, мектептермен бірлескен қызметті ұйымдастыру болып табылады. «Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасы» ММ әлеуметтік тапсырысы аясында Қостанай жоғары политехникалық колледжі «Кәсіп таңдау» жобасына қатыса отырып, Қамысты ауданының 8-ші және 11-ші сынып оқушыларымен кездесу өткізді. Колледж студенттері оқушылармен түсіндіру жұмыстарын жүргізді. Мамандықтар бойынша студенттер дайындаған шеберлік сағаттарына оқушылар белсене ат салысты.

Оқушылардың назарына іс-шараның ұйымдастырушыларымен дайындалған концерттік бағдарлама ұсынылды.  Сахнада Жанабай Алмат пен Ариман Азаматтың тамаша орындауларындағы әндер шырқалды. «Мирас» би тобы өздерінің әсерлі билерімен көрермендердің көзайымына айналды.

Ақпаратты А.Сегізбаева дайындады