Кәсіптік бағдар беру

Колледж оқытушылары мектеп оқушыларына болашақ кәсіп таңдауда ақпараттық қолдау көрсетіп отырады. 26 қыркүйек күні колледж оқытушысы Наталья Горпенко № 11 ОМ 9 сынып оқушыларымен кездесіп, мемлекеттік тапсырысы аясында білім алу мүмкіндіктері жайлы әңгімелеп берді. Оқушыларды оқу түсу талаптары мен емтихандағы пәндер профилі қызықтырды. 3 курс студенті, болашақ технолог Анастасия Малык өзінің болашақ кәсібінің ерекшелігі туралы баяндады. Настя WorldSkills Kostanaу өңірлік чемпионатының жеңімпазы болып табылады. Ол өзінің жетістікке жету жолымен оқушылармен бөлісті.

Ақпаратты А.Сегізбаева дайындады