Кәсіптік бағдар беру

Апталық аясында техникалық пәндерінің ЦӘК оқытушылары колледжде дайындайтын мамандықтармен таныстыру үшін мектеп оқушыларымен кездесу өткізді.

№5,22, 122 ОМ 9 сынып оқушылары элеватор, ұн тартатын өндірісінің технологы және машина жасау технигі кәсіптері бойынша сынауларға қатысты. Зертханаларға технолог студенттер оқушыларды бидайды және оны өңдеуден алынған өнімдердің көрсеткіштерін анықтауға үйретті.

Шеберханаларда қонақтар машина жасау саласында қолданатын жабдықтармен танысып, металл бойынша қарапайым операцияларды жасап көрді.

Оқушылар колледждің мұражайында да болды және мұражай меңгерушісі Б.Б.Байгентов баяндаған колледждің тарихы туралы ақпаратпен  танысты.

Ақпаратты А.С.Сегізбаева дайындады