Кәсіптік бағдар беру.

Арнайы пәндерінің оқытушылары Контробаева Ж.Д. және Амирхамзина Б.К. Қостанай қаласы № 18 мектеп-гимназиясының 9 сынып оқушыларымен кездесу өткізді. Жанат Контробаева есепшінің кәсібі туралы толық баяндап берді, себебі кез келген өндіріс сауатсыз есепшісіз бизнесті дамытуға қаржыларды тиімді сала алмайды. Сондай-ақ, Б.К.Амирхамзина даярлауды жүргізетін бағдарламалық қамсыздандыру мамандары жоғары сұранысқа ие. Оқушыларды колледжге оқуға түсу кезінде қажетті пәндерге дайындығы және аттестаттың орташа балы тегін оқуға түсу кезінде ықпал ету және етпеу мәселелері қызықтырды. Біздің оқытушыларымыз барлық сауалдарға толық жауап беріп, колледж мамандықтары туралы жарнама буклеттерін таратты.

Ақпарат А.Сегізбаева дайындады