Әйел-муза және шабыттандырушы!

04.03.2020 Халықаралық әйелдер күні қарсаңында жоғары Қостанай политехникалық колледжінде  «Әйел-муза және шабыттандырушы!» атты тақырыбында кураторлық сағат болып өтті.

Бұл іс-шараның мақсаты қыздар мен әйелдерге деген сыйластықты тәрбиелеу болды. Кураторлық сағат барысында М-8, М-5, М-6, СТ-4, ТЗ-22 және ЭБ-15 топтарының студенттері Халықаралық әйелдер күнінің пайда болу тарихын біліп, әйел құқығы үшін күресетін белсенді әйелдермен танысты. Студенттер «Әйел-муза және шабыттандырушы!» атты викторинаға қатысты. «Комплимент жаса» жаттығуы өткізілді, колледж жігіттері адамзаттың тамаша жартысына дұрыс комплименттер жасауды үйренді.

Біз барлық қыздар мен әйелдерді Халықаралық әйелдер күнімен құттықтаймыз және жарқын көңіл-күй, денсаулық, жастық шақ, махаббат және отбасылық амандық тілейміз!

Ақпаратты дайындаған шетел тілдерінің оқытушысы Муслимова Ж. М.