“Қиын болса-жай ғана қоңырау шалыңыз” акциясы

2023 жылғы 10 наурызда “егер қиын болса-жай ғана қоңырау шалыңыз”акциясы өткізілді. Акцияның мақсаты кәмелетке толмағандар мен олардың ата-аналарын облыстық психологиялық қолдау орталығы, мектеп және ТжКБ білім алушыларына психологиялық көмек көрсету, сондай-ақ кәмелетке толмағандар мен ата-аналар жұртшылығының психологиялық сауаттылығын арттыру туралы хабардар ету болды.    Бұл акцияны “Фрейд балалары” Психологиялық клубының студенттері брошюралар, оқу парақшаларын таратып, колледждің қалған қатысушыларын акция және Сенім телефондары туралы, олар РҚАО-ға қандай жағдайда жүгіне алатындығы туралы хабардар етті.

“Өңірлік психологиялық қолдау және қосымша білім беру орталығының” Сенім телефондары бар брошюралар, парақшалар мен визиткалар өмірлік қиын жағдайларға жүгіну үшін кәмелетке толмаған студенттері бар топ жетекшілеріне лақтырылды. Дәл осы брошюралар, парақшалар мен визиткалар біздің колледждің сайтында тілек білдірушілерге ақпарат алу үшін орналастырылды.