«Ішімдік және оның салдары. Мен өмірді таңдаймын!»

24, 25 қазан күндері ішімдіктен бас тарту ұлттық күні аясында колледжде бірқатар іс-шаралар өтті: «Зиянды әдеттерсіз өмір» атты тақырыбындағы зияткерлік байқау, «Ішімдік және оның салдары. Мен өмірді таңдаймын!» тақырыбына дәріс. Негізгі мақсаты білім алушылардың ішімдіктің адам ағзасына жағымсыз әсері туралы ақпарат беруді арттыру, жасөспірімдер мен жастардың өз денсаулығына деген жауапкершілігі, салауатты өмір салтын насихаттау болып табылады.

Іс-шара барысында студенттер белсене қатысып, зиянды әдеттердің адам ағзасына қауіпті әсері туралы ақпарат алды.

Ақпаратты колледждің педагог-психологы А.М.Кадиршинова дайындады