Интернет арқылы деструктивті діни ұйымдарға тарту”

26 қазанда Қостанай политехникалық жоғары колледжінің студенттері үшін дін мәселелері жөніндегі облыстық ақпараттық-түсіндіру тобының мүшесі Диас Арманұлы Дисюковпен “Интернет арқылы деструктивті діни ұйымдарға тарту” тақырыбында онлайн режимде кездесу ұйымдастырылды.

Іс-шараның мақсаты діни қатынастар, барабар өзін-өзі бағалау, дұрыс таңдау жасау, адамгершілік сипаттағы өмірлік мақсаттар қою және оларға қол жеткізуге ұмтылу саласындағы білімді қалыптастыру болды.

Іс-шараға қатысушылар контингенті 28 адамды құрады.

Спикер жалған діни ұйымдардың қауіптілігі және олардың жеке адамдар мен жалпы қоғамның өміріне деструктивті әсері туралы айтты және деструктивті діни ұйымдардың ықпалына түспеу туралы ұсыныстар берді.