Халықтар достығы фестивалі

Жыл сайын біздің колледж студенттері халықтар достығы фестивалін — әртүрлі этникалық топтар мен мәдени дәстүрлердің адамдарын біріктіретін оқиғаны қуана қарсы алады. Бұл фестиваль студенттерге өздерінің таланттары мен шығармашылықтарын көрсетуге тамаша мүмкіндік ретінде ғана емес, сонымен қатар әртүрлі ұлт студенттері арасындағы достық қарым-қатынасты нығайтуға ықпал етеді.

Халықтар достығы фестивалі басталған кезде колледж жанды түстерге, әртүрлі музыкалық аспаптардың әуендеріне және ұлттық тағамдардың хош иістеріне толы болады. Студенттер өз мәдениеттерін халық билері, музыкалық қойылымдар, ұлттық тағамдар арқылы таныстырды .

Фестиваль әрбір қатысушы мен қонақ халық дәстүрлерінің таңғажайып әлеміне еніп, біздің әлем мәдениеттерінің алуан түрлілігі туралы жаңа біліммен байыта алатын уақытқа айналады.

Бұл іс-шара студенттерді басқа халықтардың мәдениеттерін зерттеуге, айырмашылықтарды түсінуге және құрметтеуге ынталандырады. Сонымен қатар, Халықтар достығы фестивалі студенттер қауымдастығы арасында өзара түсіністік, толеранттылық пен үйлесімділік атмосферасын құруға көмектеседі.

Фестиваль қорытындысы бойынша 1 орынды ЭС-23, М-10;2 орынды-ТЗ-29,М-10; 3 орынды-ПО-5, ПО-6, ПО-7, ХП-23, Б-5, СТ-7, Б-4, А топтары иеленді-2 номинациялармен марапатталды.

Халықтар Достығы Фестивалі — бұл жай ғана іс-шара емес, сонымен қатар студенттерге көкжиектерін кеңейтуге және әлемнің мәдени мұрасының байлығын сезінуге мүмкіндік беретін жан мерекесі.

Ақпаратты педагог-ұйымдастырушы А. В. Пушкарева дайындады