Халықаралық  қарттар күніне арналған ретро-кеш.

28 қыркүйекте Қостанай политехникалық жоғары колледжінде халықаралық қарттар күніне арналған ретро-кеш өтті.

Іс-шараның мақсаты білім алушылардың аға буынға құрметпен қарауын қалыптастыру болды.

Іс-шараға қатысушылар контингенті 30 адамды құрады.

Еңбек ардагерлері, зейнеткерлер ерікті студенттермен өздерінің өмірлік тәжірибелерімен бөлісті, жұмыста қалай өркендеу керектігін және көңіл-күйді түсірмеу керектігін айтты.

Жас ұрпақ үлкендердің дана кеңестерін үреймен тыңдады.

Қонақтар үшін нағыз үй жиындары ұйымдастырылды.

Ретро әндердің астында шын жүректен кездесу өтті. Еріктілер мен аға буын өкілдері сүйікті композицияларын бірге орындады. Лирикалық әуендер отты билермен алмастырылды.

Ретро- кеш дискотекамен аяқталды.