Діни экстремизм мен лаңкестікті насихаттайтын интернет ресурстарының қаупі

27 мамыр күні колледждің оқу залында бірінші және екінші курс студенттерімен «Діни экстремизм мен лаңкестікті насихаттайтын интернет ресурстарының қаупі» атты тақырыбында сұхбат өткізілді.

Іс-шара мақсаты экстремизмдік көңіл-күйді мінезіне келтірмейтін тұрақты өмірлік ұстанымын қалыптастыру, діни экстремизмге, лаңкестікті теріс қарым-қатынасын қалыптастыру, жауапкершілік сезімін тәрбиелеу, қоғамдық сананы және жастардың азаматтық ұстанымын қалыптастыру.

Сапаргали Акимбекович Абдиев, Қостанай облысы әкімдігі Дін істері жөніндегі басқармасының бас маманы діни экстремизм мен лаңкестік қаупі туралы дәріс оқыды. Сұхбаттасуға колледждің қауіпсіздік қызметінің жетекшісі Алексей Сергеевич Жуков, директордың ТЖ жөніндегі орынбасары Людмила Кабдулақызы Дюсекеева, колледждің АТТ жетекшісі Бауржан Болатұлы Байгентов, ХП-11, ЭБ-13 тобының 50 студенті қатысты.

Ақпаратты қоғамдық пәндерінің оқытушысы Б.Б. Байгентов дайындады