Деструктивті діни ұйымдар: тарту формалары мен әдістері.

6 маусым күні колледждің оқу залында «Деструктивті діни ұйымдар: тарту формалары мен әдістері» атты тақырыбында бірінші курс студенттерімен әңгімелесу-тренингі өткізілді.

Іс-шара мақсаты интерактивті формада жастар арасындағы деструктивті діни ұйымдарының идеяларын таратуды болдырмау бойынша алдын ала жұмысын өткізу болып табылды.

Қостанай облысы әкімдігінің діни істері жөніндегі басқармасы Діни мәселелерді зерттеу орталығының талдау және мониторинг бөлімінің жетекшісі Диас Арманұлы Дисюков және ҚМПУ студенттер санынан құрылған «Летучий отряд» атты тобы «Деструктивті діни ұйымдар: тарту формалары мен әдістері» атты тақырыбында әңгімелесу-тренингін өткізді. Әңгімелесу-тренингіне М-7, ТП-21, ЭС-13 топтарының 80 студенті қатысты.

Ақпаратты қоғамдық пәндерінің оқытушысы Б.Б.Байгентов дайындады