«Денсаулығынды күт, екпе жаса» акциясы

Респираторлық вирусты инфекциялары мен тұмаудың және пневмококты инфекцияларының алдын алу бойынша айлығы аясында колледжіміздің еріктілері «Денсаулығынды күт, екпе жаса» акциясын өткізді.

Акцияның мақсаты студенттердің ақпараттандыруын арттыру, әсіресе ауруларға жоғары тәуекелі бар тұлғалар арасында уақытылы екпе жасату қажеттілігі жайлы баяндап беру.

Еріктілер теңге тең қағидасы бойынша екпенің артықшылықтары жайлы әңгімелеп берді, сондай-ақ респираторлық вирусты инфекциялары мен тұмаудың және пневмококты инфекцияларының алдын алу бойынша екпе жасауға шақырды.

Ақпаратты педагог-ұйымдастырушы А.В.Пушкарева дайындады