«Дұрыс таңдау жаса»

2024 жылдың 25 сәуірінде Қостанай политехникалық жоғары колледжінің оқытушылары Ибраева М.Б., Сагандыкова Ж.Б. және Риженко Е.Т. ҚМУ No22 орта мектебінің 9-сынып оқушыларымен кәсіптік бағдар беру кездесуі өткізілді, 93 оқушы қамтылды.

Жігіттерді «Колледжге түсудің шарттары қандай?», «Түлектер қай салада жұмыс істей алады?», «Оқу кезінде қаланың қандай кәсіпорындарында өндірістік тәжірибеден өтуге болады?», «Астық өңдеу саласының болашақ мамандарын қандай мансаптық өсу күтіп тұр?» деген сұрақтар қызықтырды.

Кәсіптік бағдар беру жұмыстары мен мектеп оқушыларымен қарым-қатынас жасау олардың болашақ мамандығын дұрыс қиын таңдауына мүмкіндік береді.

Ақпаратты дайындаған мұғалімдер: Сағандықова Ж.Б., Риженко Е.Т., Ибраева М.Б.