Болашағыңды кәсіптік техникалық білім қамтамасыз етеді!

Кәсіп таңдау мәселесі – бұл маңызды мәселе. Өмір адамға үш қуаныш сыйлайды, олар дос, махаббат және жұмыс. Мектеп оқушысын санаулы түрде кәсіп таңдауға дайындау және шешім қабылдау үшін колледж оқытушылары белсенді түрде қала мектептерінде кәсіптік кеңестер өткізуде. Оқытушылар Динара Ахметжанова және Қайрат Әлсеитов № 10 орта мектебінің 9 сынып оқушыларымен кездесуінде жоғары колледжде кәсіптік-техникалық білім алған кез келген кәсіп иелері немен айналысатынын әңгімелеп берді.

ТЗ-18 тобының студенті Ирина Болятина техникалық пәндерінің оқытушысы Екатерина Риженкомен бірлесе, №16 орта мектебінің бітіруші сынып оқушыларымен сұхбат өткізді. Ирина құрдастарымен оқу талаптары жайлы, жоғары колледждің студенттік өмірі жайлы, волонтерлік қозғалысы жайлы бөлісті. Екатерина Терентьевна оқу барысында екі білім туралы құжатын алу мүмкіндігін атады: негізгі мамандық бойынша диплом және қосымша жұмыс кәсібі бойынша сертификатымен куәлік.

Барлық оқушыларға жоғары колледжде даярлау жүргізетін мамандықтармен танысу үшін жарнамалық ақпараттар таратылды.

А.С.Сегізбаева дайындады