Болашақты бүгін таңдау

Қазіргі жағдайда мамандықтардың зор таңдауы бар және жастардың нені қалайтындары әлі де түсініксіз. Бүгін жастар болашақ кәсібін қалай анықтай алады және болашақта қандай бағыттарын таңдай алады? Жоғары политехникалық колледжінің оқытушылары Ирина Рядинская және Юлия Матвиенко Қостанай қаласы № 3 орта мектебінің 9 сынып оқушыларымен кездесіп, оларды колледждің мамандықтарымен таныстырды. Оларды шеберлік сағаттарына шақыра отырып, болашақ қызметінің бағыттарын анықтауға мүмкіндік берді, кез келген кәсіпке қандай қасиеттер қажет екені жайлы әңгімелеп берді.

Колледжімізді таңдай отырып, студенттеріміз білім туралы дипломымен қатар қосымша білім беру курсы бойынша жұмыс кәсібіне ие болады. Колледжіміздің қабырғасында кәсіптің қыр-сырларына үйрете отырып, зияткерлік, шығармашылық және тұлғалық әлеуетін ашуға да көмек береді.

А.С.Сегізбаева дайындады