«Біз әртүрліміз, және бұл біздің байлығымыз» тренингі.

Білім берудің ең жоғарғы нәтижесі – толеранттылық.

Хелен Келлер

06.10.2020ж ХП-19, ТП-26, ЭС-17,ТЗ-25  топтарында «Біз әртүрліміз, және бұл біздің байлығымыз» тақырыбында тренинг өткізілді. Қатысушылар саны 102 студент.

Тренинг мақсаты – білім алушылардың өзіне, достарына, топтастарына деген жақсы қарым-қатынасын қалыптастыру.

Тренинг барысында студенттер түрлі жағдайларда шешім қабылдау жолдарын іздеді. Тренингтің соңында студенттер бірлікте жасалған тірлік команданың басты құрамдас бөлігі болып табылатынын түсінді. Адам өз өмірінде түрлі ұлт, мәдениет өкілдерімен, әлеуметтік қабаттарымен қарым-қатынас жасайды, сондықтан өз халқының және басқа мәдениет өкілдерінің мәдени құндылықтарын құрметтеуді үйренуге маңызды болады, бұл оның әлеуметтік мәртебесіне, жынысына, ұлты мен жасына қарамастан олар зорлық-зомбылық көрсетпеу, бір-біріне қатал болмауы тиіс.

Ақпаратты педагог-психолог:  Темирбек А.Б. дайындады