Біз батылмыз, үйренеміз, қол жеткіземіз !!!

«Қостанай жоғары политехникалық колледжі» КМҚМ білім беру жұмысындағы жетекші мақсаты білім алушылардың жоғары кәсіби дайындығын қамтамасыз ету, жоғары білікті маманды шығару, еңбек нарығының ағымдағы және перспективтік қажеттіліктеріне сай болу болып табылады.

Студенттердің кәсіби сауаттылығын арттыру бойынша жұмыс, кәсіби өсу қабілеттілігі және өзінің еңбек міндеттерін орындау процесіндегі серікестік, соңғы ретте, заманауи еңбек нарығында бәсекеге қабілетті болуын қамтамасыз ету бірінші курстан басталады.

Бірінші курс студеттерін оқыту күндізгі бөлімде жүргізуге негізделген және бұл барлық қажетті білім, білік және дағдыларын шыңдауға мүмкіндік береді. Күнделікті өтілетін тақырыптарды өмірмен байланыстыра,өндірістік процестерімен зерделеу арқылы педагогтер жалпы білім беретін пәндерге деген қызығушылықты туғызады, сонымен қатар, студенттердің таңдап алған біліктіліктері бойынша мамандардың міндеттерін қажетті деңгейде атқаруы да мүмкіндік береді.

Пәнге деген қызығушылық студенттердің белсенділігін арттырады, тәжірибеге бағыттылған тапсырмаларды орындауға деген жауапкершілік олардың үлгірім деңгейлері, әрі қарай өз әрекеттерінің уәжін арттыруға тікелей әсері бар.