«Бір шанырақтың астында» ұлттық мәдениет фестивалі

Қазақстан халқының бірлігі күні мерекесі алыс емес. Бұл қазақстандықтар үшін ерекше салтанат. Мемлекетіміз – көп ұлтты үй, онда бейбітшілікте түрлі ұлт топтары мен ұлыстар өмір сүреді.

27 сәуір күні 1 курс студенттері арасында «Бір шанырақтың астында» ұлттық мәдениет фестивалі болып өтті.

Аталған іс-шараның мақсаты студенттердің Қазақстан аумағында өмір сүретін ұлттардың салт-дәстүрлері арқылы тарихына және мәдениетіне деген құрметін қалыптастыру болып табылады. Аталған фестивальға 10 топ белене ат салысты. Әр топ өзінің ұлттық киімдерін көрсетті, салт-дәстүрлерін, ұлттық ойындарын, Қазақстан халқының дәстүрлі билерін паш етті.

Әр номинацияда ең үздік нөмірлері атап өтілді. «Ұлттық салт-дәстүрлер» номинациясында 1 орынды ТП-18 тобын жеңіп алды, «Ұлттық әндер мен билер» атты номинациясында үздік болып атанған ХП-12 тобы, «Ұлттық костюм» атты номинациясында 1 орынға ТП-17 тобы иеленді.

Ақпаратты ұйымдастырушы педагог А.В.Пушкарева дайындады