Білімді ұрпақ- Тәуелсіз ел тірегі!

15.12.2020 жылы Бала құқығын қорғау бойынша комитеті Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігі күні қарсаңында «Білімді ұрпақ – Тәуелсіз ел тірегі» тақырыбында республикалық онлайн-семинар өтті. Қазақстан Республикасында бала құқықтарын қамтамасыз ету сұрақтары бойынша балалар Өкілдігінің мүшесі болған Қостанай жоғары политехникалық колледжінің студенті Антонова Валерия аталған семинарға қатысты. Іс-шараның мақсаты – бұл еліміздің негізгі мерекесі шеңберінде саясаттану, заң саласы, педагогика, мәдениет және тәлімгерлік салаларындағы тәжірибелі және табысты тәлімгерлерін бала өкілдіктерінің мүшелерімен кездесуді ұйымдастыру. Ересектер мен өскелең ұрпақ арасында кездесу ұйымдастырылады. Семинарда дұрыс тамақтану, медициналық қызметтерді алу үшін бала құқықтары мен  өскелең ұрпақтың салауатты өмір салты сұрақтары қарастырылды.