«Бұл әуеннің дыбыстары тамаша» кураторлық сағаты

«Музыка, әуен, музыкалық дыбыстардың сұлулығы-адамның адамгершілік және ақыл-ой тәрбиесінің маңызды құралы,

жүректің асылдығы мен жан тазалығының қайнар көзі»

В. А. Сухомлинский

10 маусым күні «Рухани жанғыру» іс-шаралар жоспарын іске асыру аясында Қостанай жоғары политехникалық колледжінде 1-4 курс студенттері үшін «Бұл әуеннің дыбыстары тамаша» онлайн-кураторлық сағаты өтті.

Іс-шараның мақсаты – қоғамдық сананы жаңғырту, ұлттық салт-дәстүрлерді, тіл мен музыканы сақтау және дәріптеу, жалпы мәдениеттің бір бөлігі және жеке тұлғаның жетілуінің кепілі болып табылатын жастардың музыкалық мәдениетін дамыту.

Кураторлық сағат барысында студенттер ұлттың рухани игілігімен, қазақтың музыкалық аспаптарымен, Құрманғазы, Тәттімбет Қазанқап-ұлы секілді ұлы қазақ композиторларымен және әншілермен танысты.

Колледждің ЖІК «Бұл әуеннің дыбыстары тамаша» атты тақырыбында бейнеролик әлеуметтік желілерде дайындалды және орналастырылды.

Ақпаратты ұйымдастырушы-педагог А.В.Пушкарева дайындады