«Бұл әлем қандай әдемі, қара!» тақырыбында кураторлық

СТ-5 тобында төзімділікті, күйзеліске төзімділікті, позитивті өзін-өзі тануды және тиімді коммуникативті дағдыларды дамыту мақсатында 2024 жылдың 13 наурызында «Бұл әлем қандай әдемі, қара!» тақырыбында кураторлық сағат өткізілді.

Куратор сағатында студенттер күнделікті айналаңнан, тіпті кішкентай нәрселерден де сұлулықты табуға болатынын және бұл өмірге деген оң көзқарасты сақтауға көмектесетінін талқылады. Олар сондай-ақ кез келген жағдайда, тіпті бәрі жаман болып көрінсе де, оң аспектілерді таба білу қаншалықты маңызды екенін талқылады.

Жаттығулар барысында оқушылар өздерінің күшті жақтарын бағалау, қиындықтарды жеңу және өзін-өзі ынталандыру жолдарын іздеумен жұмыс жасады. Олар өмірдің сынақтар мен сынақтарға толы екенін және олармен өзіңізге және өз мүмкіндіктеріңізге деген сеніміңізді жоғалтпай жеңуді үйрену маңызды екенін талқылады.

Фасилитативтік сағат студенттерге күн сайын қуаныш пен әл-ауқат үшін жаңа мүмкіндіктер әкелетінін және олар кезігуі мүмкін қиындықтар мен қиындықтарға қарамастан, оларды бағалауды үйрену маңызды екенін түсінуге көмектесті.