«Азаматтық қорғау күні»

2018 жылдың 1 наурыз күні Қостанай жоғары политехникалық колледжінің базасында Азаматтық қорғау күніне орай «Өрт шыққан жағдайда іс-қимылдар ережелері» атты тақырыбында колледждің білім алушылары мен қызметкерлерін эвакуациялау бойынша жаттықтыру әрекеттері өткізілді.

Шартты дабыл бойынша білім алушылар, оқытушылар мен қызметкерлердің жеке құрамын қауіпсіз аймаққа ұйымдастырып шығаруы орындалды.

Өрт сөндіру бөлігіне дайындық жүргізілді. Бұдан соң білім алушылар арасында өртке қарсы қауіпсіздігі шаралары бойынша түсіндіру жұмыстары жүргізілді.

Аталған жаттығулар білім алушылардың өз әрекеттерімен өрт ошағында және апатты жағдайларда өзін және қасындағыларға көмек көрсету үшін қажет.

Мақаланы дайындаған: АӘД оқытушылары Фатхудинов Р.Р.,Нурканов М.К.