«Қазақстанның ашық университеті және әлемде танылған оқулықтар»

Колледждің кітапханасы студенттер үшін «Қазақстанның ашық университеті және әлемде танылған оқулықтар» атты сайтының тұсаукесерін өткізді. Тұсаукесердің мақсаты студенттерді білім беру платформасымен таныстыру, ол еліміздің жетекші ЖОО мен оқытушыларынан онлайн-курстарына әрқайсысы шектеусіз тегін қолжетімділігін ұсынады.

Жобаның бастамасы 2017 жылы «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тілінде 100 жаңа оқулық» жобасын іске асыру мақсатында құрылған «Ұлттық аударма бюросы» ҚҚ  – үкіметтік емес және коммерциялық емес қорына тиесілі.  Жоба аясында қазақ тіліне әлемнің жетекші университеттерінің тарих, философия, әлеуметтану, психология, антропология, мәдениеттану, дінитану, лингвистика, инновация, медиа, экономика, менеджмент пен бизнес бойынша ең үздік оқулықтары аударылды.

Ақпаратты кітапхана меңгерушісі Н.Н.Терентьева дайындады