12 мамыр күні Қостанай жоғары политехникалық колледжінің студенттері Казтұтынуодағы Қостанай жоғары экономикалық колледжінің негізінде өткен Қазақстан Республикасының астанасы – Астана қаласының 20 жылдығына арналған облыстық дебаттық турниріне қатысты.

Турнирдің мақсаты дебаттық қозғалысты дәріптеу, демократиялық қоғамды дамытуға қатысты өзекті проблемалық жағдайларды бірлесе отырып талдау және көпшілікпен талқылау арқылы студенттердің әлеуметтік және шығармашылық белсенділігін арттыру болып табылады.

Қостанай жоғары политехникалық колледжінің командасы 3 орынға иеленді. Құттықтаймыз!

Ақпаратты ұйымдастырушы педагог А.В.Пушкарева дайындады