Қазақ күресінен 2003-2005 ж.т. жасөспірімдер және 2000-2002 ж.т. жастар арасында Қостанай ауданының чемпионаты 29.02.2020 жылы Заречный ауылы Мәдениет үйінде өтілді.

Жарыстың негізгі мақсаты:Қазақстан Республикасы Президентінің «Қазақстан жолы -2050»Бір мақсат,бір мүлде,бір болашақ атты Жолдауына сәйкес халықты салауатты өмірге баулу, дене тәрбиесі мен спортты одан әрі қарай дамыту;

Жарысқа бізде яғни Қостанай политехникалық жоғарғы колледжі қатысып, жалпы командалық І орынға ие болдық және әр салмақ дәрежесінде жүлделі орындарға ие болды.Оларды айта кететін болсақ:

Айдарбек Ернар ЭС-12 тобынан І орынға ие болды

Айгелов Данияр ЭС-12 тобы І орын

Нок Нұрдаулет ЭС-12 тобы І орын

Бекжанов Бекзат ТЗ-22 тобы І орын

Байтаков Жалгас ЭС-14 тобы І орын

Оганисьянс Игор М-8 тобы І орын

Ахметов Бекслан ЭБ-15 тобы ІІ орын

Ережен Алихан М-8 тобы ІІ орын

Каргашев Алишер ХП-17 тобы ІІ орын

Толемис Мухамедали ТП-23 тобы ІІІ орын

Сагындыков Ернур  ЭС-12 тобы ІІІ орын

Гинолла Аслан ЭС-12 тобы ІІІ орын

Шаман Бекзат ХП-17 тобы ІІІ орын

Колледж студенттерін лайықты нәтижелерімен құттықтаймыз!

Ақпаратты дайындаған: Жабагин Рысбек  Ақылбайұлы дене шынықтыру пәнінің оқытушысы.