«Қауіпсіз өмір!» жарақаттану бойынша флеш-моб

Қостанай жоғары политехникалық колледжінің базасында «Қауіпсіз өмір!» жарақаттану бойынша айлыққа арналған Қостанай қ. колледждері арасында ең үздік флеш-моб байқауы өткізілді.

Байқаудың мақсаты: жастардың, қоғамның назарын жарақаттанудың барлық түрлері мен оның салдарының өзекті мәселесіне тарту, мінез-құлқының өзін-өзі сақталу дағдыларына дағдыландыру; салауатты өмір салтының идеясын көзбен шалу, білім алушылар арасында физикалық белсенділікті дәріптеу; жарақаттанудың алдын алу мәселелері бойынша ақпарат беру деңгейін арттыру.

«Мирас» би ұжымы қаланың колледждері арасында 1 орын алды. Құттықтаймыз!

Ақпаратты ұйымдастырушы педагог А.В.Пушкарева дайындады