«Қалай зорлық-зомбылық құрбаны болмау керек» тақырыбына әңгіме.

7 желтоқсан күні Политехникалық жоғары колледжінде Қостанай қаласы ІІБ ОМП ОМС ПҚБ УИП инспекторы полиция капитаны В.В.Разумовамен 1 курс студенттеріне зорлық-зомбылықтан қалай қорғану керек, отбасында зорлық-зомбылық орын алған жағдайда не істеу керектігі туралы әңгімелеп берді. Виктория Владимировна кез келген адамның заңмен қорғалатын құқықтары бар екенін еске салды. Кез келген адам ішкі істер органдарына (кәмелетке толмағандар істері жөніндегі инспекторға, учаскелік полиция қызметкеріне немесе басқа полиция қызметкеріне) жүгіне алады. Егер кәмелетке толмаған баланың қандай да бір себептермен полиция қызметкеріне хабарласу мүмкіндігі болмаса, ол бұл туралы ата-анасына, достарына, жақсы көршілеріне, мұғалімдеріне хабарлауы немесе: 87080874201, 87142370858 сенім телефондарына хабарласуы керек.