АИТВ/ЖИТС алдын алу бойынша семинар

2019 жылдың 18 мамыр күні колледждің студенттері үшін облыстық орталығының маманы эпидемиолог дәрігер Анастасия Алексеевна Лебедева «ЖҚЖИ, АИТВ-инфекцияларын және парентералды вирустық гепатиттерін алдын алу» атты тақырыбында семинар өткізді. Жастардың ортасында АИТВ-ЖИТС алдын алу, білім алушылардың АИТВ-ЖИТС мәселелерінің маңыздылығын түсінуі және өз қылықтары үшін жеке жауапкершілігі, СӨС насихаттау, АИТВ-инфекцияланғандарға қатысты толеранттылықты тәрбиелеу болып табылады. Іс-шараның соңында ақпараттық-білім беру материалдары таратылды. Қатысушылар саны 150 адамды құрады.

Ақпаратты колледждің медициналық қызметкері А.Р.Мулдагалиева дайындады