«Ахмет Байтұрсынұлы – қазақ тіл білімінің көшбасшысы» тақырыбында эссе байқауының марапаттау рәсімі

Қостанай жоғары политехникалық колледжінде ұлы қазақ ағартушысы А.Байтұрсыновтың 145 жылдық мерейтойына арналған Үздік эссе атты байқауының жеңімпаздарын марапаттау салтанатты рәсімінде өтті.

Ұйымдастырылған байқаудың басты міндеті – қазақ халқының тарихын тереңінен оқыту арқылы қоғамға «Рухани жаңғыру» негізгі идеясын жеткізу.

Байқауға 15 шығармалар ұсынылды. Әділқазылар алқасы номинанттардың жұмыстарымен таныса отырып, әдеби-көркемділігін, ғылыми, зерттеу және іздеу қызметін тереңінен, айтылған авторлық ұстанымы тарапынан әділ бағаларын берді.

Әділқазылар алқасының шешімімен бірінші орынға ЭС-6 тобының студенті Какимжанов Бакыткелды, екінші орынға М-6 тобының студенті Салпенов Серик, үшінші орынға  ХП-12 тобыныңстуденті Вольф Яна иеленді.

Барлық шығармалар тақырыптық жинаққа енгізілетін болады.

Барлығына қатысу және байқауға деген қызығушылықтарыңыз үшін алғыс білдіреміз!

Ақпаратты арнайы пәндерінің оқытушысы Ю.В.Матвиенко дайындады