1 желтоқсан – Дүниежүзілік ЖИТС-қа қарсы күрес күні

19.11.2019 жылы колледж студенттері үшін ЖИТС алдын алу және қарсы күрес бойынша облыстық орталығының алдын алу жұмысы жөніндегі бөлімінің педагогы Кадрон Серик Аузбайулы «АИТҚ инфекциялары: АИТҚ инфекцияларын жұқтыру жолдары, алдын алу қағидалары» атты тақырыбында кураторлық сағат өткізілді. Іс-шара мақсаты жастар арасында АИТҚ/ЖИТС алдын алу болып табылады, білім алушылардың АИТҚ/ЖИТС мәселелер маңыздылығының түсінігін және өз жүріс-тұрысына деген жеке жауапкершілігін қалыптастыру, СӨС насихаттау, АИТҚ инфекцияланғандарға қарым-қатынасы бойынша толеранттылықты тәрбиелелу. Қатысушылар саны 30 адамды құрады. Іс-шара соңында ақпараттық-білім беру материалы таратылды.

Ақпаратты колледждің медициналық қызметкері А.Р.Мулдагалиева дайындады