«Шағын биатлон 2020»

2020 жылдың 23 қаңтар күні Қостанай жоғары политехникалық колледжінде бірінші курс студенттері арасында шағын биатлон бойынша жарыстар болып өтті.

Іс-шара мақсаты: жастардың әскери-патриоттық тәрбиелеу, колледже биатлонды оңтайландыру, дарынды студенттержі анықтау, спорттық шеберлікті арттыру.

Жарысқа СТ-4, ЭС-15, ТП-23, ХП-17,ТП-24, ХП-18,ТЗ-24,УЭБ-1,Э-11,М-8,ЭС-14,ТП-25 топтары қатысты. Жарыстың бағдарламасына эстафеталық шаңғы жарысы енгізілді, онда қатысушылардың әрқайсысы 2000 метр (ұлдар) және 1000 метр (қыздар) дистанциясында классикалық жүріспен өту керек болды және ату шебі (пневматикалық винтовкадан ату).

Жеңімпаздар болып атанғандар:

қыздар арасында:

1 орын Гулидова Анастасия, СТ-4 тобының студенті

2 орын – Арстангалиева Жанылсын, ТЗ-24 тобының студенті

3 орын Махамбетова Айнара, УЭБ-1 тобының студенті

ұлдар арасында:

1 орын Анищенко Данил, ТП-24 тобының студенті

2 орын Михальченко Александр, М-8 тобының студенті

3 орын Божин Илья, ЭС-15 тобының студенті

Жеңімпаздарға грамоталар табысталды.

Мақаланы дайындағандар: Фатхудинов Р.Р.

Нурканов М.К.