Зиянды әдеттер мен олардың алдын алу

Қазіргі қоғамда зиянды әдеттер өзекті мәселердің бірі болып табылады, сондықтан онымен күресі қажет.

Көбісі шегілген темекенің, ішімдік пен есірткінің тек қана қауіпті әдет ғана, сондай-ақ адам денсаулығына және оны қоршаған адамдарына түзетілмейтін зиян келетінін сезінбейбі. Олар адам мүмкіндіктерінің барлық әлеуетіне тез жұмсалуына, оның тез қартаюйына және тұрақты сырқаттануына әкеліп соғады.

Студенттердің СӨС қажеттілігін, өз өміріне деген жауапкершілігін қалыптастыру мақсатында 27 қараша күні колледжде Қостанай облысы СӨС орталығының маманы Роза Дуйсенбаевна Конторееваның қатысуымен дәріс өткізілді.

Іс-шара барысында студенттерге адам денсаулығына зиянды заттардың жағымсыз әсер етуі жайлы ақпарат берілді, зиянды заттар жөнінде тренингтік жаттығулар мен рөлдік ойындар өткізілді  және ақпараттық буклеттер таратылды.

Ақпаратты колледждің педагог-психологы А.М.Кадиршинова дайындады