Жеңімпаздар анықталды: нәтижелер

Арнайы пән оқытушылары мен өндірістік оқыту шеберлерінің республикалық олимпиадасы 07211200 Элеватор, ұн тарту, жарма және жем өндірісі және 08110100 Агрономия мамандығы бойынша.

2024 жылдың 24 қаңтарында Қостанай политехникалық жоғары колледжінің Республикалық оқу-әдістемелік бірлестігінің жұмыс жоспары аясында 07211200 Элеватор, ұн тарту мамандықтары бойынша арнайы пән оқытушылары мен өндірістік оқыту шеберлері арасында Республикалық олимпиада өтті. , жарма және жем ұн тарту өндірісі және 08110100 Агрономия.

Республикалық олимпиадаға Қазақстанның әр өңірінен: Ақтөбе, Ақмола, Атырау, Қарағанды, Көкшетау, Павлодар, Түркістан, Шымкент облыстарынан 74 педагог пен өндірістік оқыту шеберлері қатысып, өздерінің кәсіби құзыреттілік деңгейін көрсетті.

Мұғалімдер бірінші турда тест сұрақтарына жауап беріп, екінші турда тәжірибеге бағытталған есептерді шешуі керек болды.

Бірінші және екінші турдың қорытындысы бойынша келесі мұғалімдер мен өндірістік оқыту шеберлері жеңіске жетті.

Колледж

Ответы

Қабдолла Дәулет Рашидұлы

ЧУ «Костанайский инженерно-экономический университет им. М. Дулатова»

Гран-При

Ещанова Гульнар Жалгасовна

Ш Берсиев атыңдағы Ақтөбе аграрлық – техникалык колледжі

Ибраева Жанна Маликовна

ГККП “Коксуский сельскохозяйственный колледж:

Кукенов Арман Жумабаевич

КИнЭУ

3  место

Мустафин Фархад Муратович

Высший Агротехнический колледж с.Чанлинка

Қалиолдаева Қарлығаш Мамырқызы

КГКП “Восточно-Казахстанский многопрофильный колледж”

3 место

07211200 Элеватор, ұн тарту, жарма және жем өндіру және 08110100 Агрономия мамандықтары бойынша арнайы пән оқытушылары мен өндірістік оқыту шеберлеріне арналған Республикалық олимпиада жеңімпаздарын құттықтаймыз.

Дайындалған ақпарат

оқу-әдістемелік бөлімінің меңгерушісі кеңсес    Аяғановтың Б.З.