Вакцинацияның маңыздылығы туралы

2022 жылдың 12 сәуірінде Қостанай политехникалық жоғары колледжінде вакцинацияның маңыздылығы туралы дәрігер-эпидемиолог К.С.Қаржаубаеваның қатысуымен  кездесу өтті.  1-2 курс студенттеріне коронавирустық инфекцияға қарсы вакцинацияның маңыздылығы түсіндірілді.

Эпидемиолог вакцинацияның форматы, кәмелетке толмағандарға екпе жасау үшін қандай препараттар ұсынылатынын және неліктен екенін айтты.  Ол вакцинация індетпен күресудің, өз денсаулығыңызды және айналаңыздағылардың денсаулығын қорғаудың бірден-бір ғылыми негізделген жолы екенін атап өтті.