Тренинг: «Мейірімділік – адамның асыл қасиеті!»

Мейірімділік барлық бастамалардан  жоғары тұрады.

Максим Горький

8 қазанда «Мейірімділік апталығы» аясында ЭС-17, ТП-26, ТЗ-25, ХП-19 топтарында «Мейірімділік – адамның асыл қасиеті!» тақырыбында тренинг өтткізілді.

Тренинг мақсаты-студенттердің ізгілік, игі істер туралы идеясын қалыптастыру, адам бойындағы асыл қасиеттерді дамытуға ықпал ету, студенттердің бойына рухани-адамгершілік қасиеттерді сіңіру.

Тренинг барысында студенттер мақал-мәтелдермен жұмыс жасады, ар-намыс, өмір, ой, шындық сияқты тірек сөздерді пайдаланып әңгімелер құрастырды.

Жұмыс нәтижесінде сабақта студенттердің «адамдардың игілігіне игі істер жасауға,сүйе білу» секілді құндылықтардың мәні мен мағнасы жайлы түсініктер кеңейтілді.

Ақпаратты педагог-психолог А.Б.Темирбек дайындады.