“TOP GAMES 2024” халықаралық пікірсайыс турнирі

Өткен демалыс күндері Оңтүстік Орал мемлекеттік университетінде “TOP GAMES 2024” халықаралық пікірсайыс турнирі өтті, онда Қостанай политехникалық жоғары колледжінің студенттері Британдық парламенттік пікірсайыс форматын пайдалана отырып, жоғары дайындық деңгейі мен шешендік шеберлігін көрсетті.

Олусмаев Тұрпал-Эли, Кусеубаева Карина Британдық-парламенттік форматтағы халықаралық пікірсайыс турнирінде тамаша шешендік шеберлігін және жоғары дайындық деңгейін көрсетті. Олардың сенімді қойылымдары, терең білімдері мен логикалық дәлелдері оларға жас пікірсайысшылардың финалында лайықты жеңіс әкелді.

Британдық парламенттік форматтағы халықаралық пікірсайыс турнирі қатысушылардың жүрегінде ғана емес, сонымен қатар студенттерге табысты кәсіби және қоғамдық қызмет үшін қажетті жаңа білім, Дағдылар мен дағдыларды алуға мүмкіндік берді.

Ақпаратты Пушкарева дайындады.В., педагог-ұйымдастырушы