ТИІМДІ БАСҚАРУ: МӘСЕЛЕЛЕР, ІЗДЕУ, ТАБУ

2022 жылғы 08 тамызда Қостанай жоғары политехникалық колледжі базасында Қостанай облысы педагог қызметкерлерінің тамыз кеңесі шеңберінде ТжКБ ұйымдары басшысының оқу және оқу-өндірістік, ғылыми-әдістемелік жұмыс жөніндегі орынбасарларының (әдіскерлердің) секциялық кеңесі өтті.

Тақырыбы: «Тиімді менеджмент: мәселелер, іздеу, табу». Секциялық кеңес модераторлары: М.М. Боқаева, Г. М. Утегенова.

Ашық трибунаның және жобалық апгрейдтің жұмысы барысында Павлодар облысының тәжірибесі бойынша жаңа кәсіптер Атласын іске асыру мәселелері қаралды (Ақсу көпсалалы колледжінің жетекшісі Айтуарова А.Е.) және  Алматы облысының  тәжірибесі бойынша инклюзивті білім беруді құру және ұйымдастыру принциптері («Talap» КЕАҚ штаттан тыс тренерлері Адамбаева Г.С., Токенова Г.С.).

Басқарушылық шешімдерді қалыптастыру, менеджмент функцияларын және ТжКБ жүйесінде инновациялық аспектілерді қамтамасыз ету бойынша басшылар орынбасарларының жұмыс тәжірибесі ұсынылды (басшының орынбасарлары: Щербакова и. А., Тайжанова А. К., Булат С. Н.). Секция барысында жобалық кеңсе жұмысы жүргізілді, онда қатысушылар спикерлердің басшылығымен ұйымды басқару моделін ұсынды (басшының орынбасарлары: О.В. Терновая, О.В. Амелина, Ж.Ш. Қайпбаева,  И.А. Щербакова).

Секциялық мәжілісте қаралған мәселелер біздің облыс колледждерінің тәжірибесінде басқарушылық менеджментті құруда жаңа бағыттар ашатынына сенімдіміз.