“Сыбайлас жемқорлықтың алдын алу және оған қарсы іс-қимыл”

23 қыркүйекте “Саналы ұрпақ” клубының мүшелері 1-2 курс студенттеріне “Сыбайлас жемқорлықтың алдын алу және оған қарсы іс-қимыл”тақырыбында профилактикалық әңгіме ұйымдастырды.

Іс-шараның мақсаты жастарды жеке тұлғаның негізін құрайтын адамгершілік нормаларына тәрбиелеу, олардың құқықтық санасы мен құқықтық мәдениетінің деңгейін арттыру, білім алушыларда сыбайлас жемқорлыққа қарсы дүниетанымды тәрбиелеу, насихаттау және қалыптастыру болды.

Іс-шара барысында “Саналы ұрпақ” клубының мүшесі Виталий Овчинников студенттерді сыбайлас жемқорлық ұғымымен, сыбайлас жемқорлық қылмыстары үшін жазалау шарасымен, сыбайлас жемқорлық әрекеттері көрсетілген жағдайда азаматтар жүгінуі тиіс органдардың мекенжайлары мен телефондарымен таныстырды.