«Студенттердің құқықтық тәрбиесі” тақырыбына дәріс»

30.03.2022 Қостанай жоғары политехникалық колледжінде Қостанай қ.ПКҚ кәмелетке толмағандар ісі жөніндегі инспекторы В. В. Разумовамен студенттердің кездесуі өтті. Іс-шараға қатысушылар контингенті 115 адамды құрады.

Кездесу барысында инспектор студенттерді қылмыстың келесі түрлеріне жауапкершілікпен таныстырды: ұрлық (188 бап), қорқытып алушылық (194 бап), қоғамдық орындарда темекі шегуге тыйым салуды бұзу (441 бап).  Сондай-ақ, оларға қылмыстық және әкімшілік жауапкершілік қай жылдардан бастап басталатыны және заңсыз әрекеттер жасағаны үшін қандай жазалар қолданылатыны түсіндірілді.В конце беседы студенты получили ответы на свои вопросы.

Әңгіме барысында студенттер өз сұрақтарына жауп алды.

Ақпаратты әлеуметтік педагог дайындады

Абеуова О.Е