Мамандық таңдау

Мамандық таңдау – бұл әр адамның ересек өмірін анықтайтын қадам.

Бүгінгі таңда мектеп түлектерінің алдында қиын, бірақ өте маңызды таңдау тұр, бұл олардың болашағына байланысты және біз, ересектер, оларға шешім қабылдауға көмектесуіміз керек.

Қандай мамандықты таңдау керек және болашақта еңбек нарығында қалай сұранысқа ие болу керек? Қандай мамандық рахат пен қаржылық әл-ауқат әкеледі?

Бұл сұрақтарға Мичурин ОМ оқушыларына Қостанай жоғары политехникалық колледжінің оқытушылары А.М. Соколенко мен Ю.В. Матвиенко жауап берді.

Колледж мамандықтары оқушыларға, оқу шарттары мен мерзімдері туралы ақпарат берді. Сондай-ақ, оқуға түсуге арналған ақпараты бар кітапшалар мен бұктемелер ұсынды.

А.М. Соколенко, Ю.В. Матвиенко