СМЖ аудиторлары мен сертификаттары

Жоғары колледжде сапа менеджменті жүйесін енгізу және дамыту бойынша білім алған жұмыс тобының құрамы

Сапа менеджменті жүйесін жақсарту және процесске жауапкершілікті жақсарту мақатында колледж әкімшілігі мен қызметкерлері біліктілік арттыру курстарынан өтті:

  • «Ұлттық сараптама мен сертификаттау» АҚ Қостанай филиалы «Сапа менеджменті жүйесі» тақырыбында өтті.  СТ РК 9001-2019 (ИСО 9001:2015) талаптары. «Сапа менеджменті жүйесінің ішкі аудиторы», «Сапа менеджменті жүйесінің ішкі аудиторларын дайындау»,
  • Техникалық реттеу және метрология комитетінің Қазақстан стандарттау және метрология институтында  «Техникалық реттеу, метрология және менеджмент жүйелері саласындағы қызметкерлерді даярлау және біліктілігін арттыру», «Менеджмент жүйелерін кәсіпорындарда енгізу» тақырыбында өтті.

Т.А.Ә.

Лауазымы

1.   Каткенов Кусаин Амангельдинович

Колледж директоры

2.   Кайпбаева Жулдыз Шамильевна

Директордың оқу-әдістемелік жұмысы жөніндегі орынбасары

 

3.   Щербакова Ирина Альбертовна

Директордың оқу  жұмысы жөніндегі орынбасары

 

4.   Дюсекеева Людмила Кабдулаевна

Директордың оқу-тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары

 

5.   Кстаубаев Амир Серикович

Заместитель директора по учебно-производственной работе

6.   Аяганова Бакита Займуловна

оқу-әдістемелік кабинетінің меңгерушісі, «Энергетика» профилі бойынша  ОӘБ

7.   Ибраева Сандугаш Жиентаевна

Оқу бөлімінің меңгерушісі

8.            Соколенко Александр Михайлович

механикалық-технологиялық бөлімнің меңгерушісі

9.            Балгужинова Жулдызай Ерденбековна

Технологиялық бөлімнің меңгерушісі

10.        Куницына Светлана Николаевна

Ақпараттық-экономикалық бөлімінің меңгерішісі

11.        Тайкова Галина Леонидовна

электротехникалық бөілімінің меңгерушісі

12.        Исмагамбетова Алима Кайрбаевна

Кадр бөлімінің меңгерушісі

13.        Аскарова Мадина Бахитгиреевна

әдіскер

14.        Ахмадиева Макпал Бейсембаевна

Техникалық пәндер кафедрасының меңгерушісі, «Стандарттау, метрология және сертификаттау (салалары бойынша)» 0601000 мамандығы бойынша арнайы пәндер оқытушысы

15.        Казиева Умут Жумагалиевна

ОӨЖ бөлімінің зертханашысы

16.         Тажитаева Айнур Сагидуллаевна

Әлеуметтік  педагог

17.        Брагинец Александр Петрович

Оқытушы

18.        Контробаева Жаннат Дуйсембиевна

Оқытушы

19.        Каркинбаева Гаухар Алтаевна

Оқытушы

Тұтынушылардың құқығын қорғау
147 queries